بهترین بروکر فارکس و رتبه بندی بروکر های فارکس برای ایرانیان

انتخاب بروکر معتبر برای ایرانیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر بخواهیم با خیال راحت به دور از حواشی به تریدمان بپردازیم باید در ابتدا یک بروکر خوب انتخاب کنیم ، بروکر ها را باید از دو جنبه کاریایی و اعتبار مورد ارزیابی قرار داد ، کارایی به مفهوم کیفیت سرویس ارائه شده دقیق تر بگوییم میزان کمیسیون و اسپرد حساب معاملاتی و همچنین تنوع حساب های معاملاتی برای انواع استراتژی ها ارائه شده توسط بروکر و اعتبار بروکر برای امنیت سرمایه گزاری مورد بررسی قرار میگیرد ، در این صفحه ما به شما اطلاعات دقیقی برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان عزیز ارائه میدهیم در ادامه تمامی پارامتر های انتخاب بروکر را مورد بررسی قرار خواهیم داد با ما همراه باشید.

بهترین بروکر فارکس

برای انتخاب بهترین بروکر فارکس باید چند مورد را مورد بررسی قرار دهیم ، اول اینکه چه نوع تریدری هستیم و دوم اینکه چه مواردی برای ما مهم است و این موارد می تواند پشتیبانی فارسی و یا رگوله بروکر باشد و بررسی های خود را به دو دسته کارایی و ساختار بروکر تقسیم بندی میکنیم پس به بررسی تک به تک موارد خواهیم پرداخت ، برای هر بروکر موارد زیر بررسی میشود:

بررسی ساختار بروکر های فارکس فعال در ایران

اعتبار بروکر : اعتبار بروکر از دو طریق رگولاتوری و عدم سابقه منفی بروکر.

پشتیبانی فارسی: یکی از مهم ترین مولفه های انتخاب بروکر برتر برای ایرانیان  پشتیبانی فارسی می باشد چرا که تریدر احساس امنیت بیشتری دارد و مشکلات خود را با زبان فارسی راحت تر می توان حل کند.

تنوع حساب: هر بروکر حساب های معاملاتی مختلفی به مشتریان خود ارائه میدهد که این حساب ها ویژگی های مختلفی مانند حداقل واریز میزان اسپرد و کمیسیون میتواند داشته باشد.

روش های واریز و برداشت: هر بروکر روش های واریز و برداشت متوعی به کاربر ارائه می کند این روش ها می تواند از طریق ارز دیجیتال یا تاپ چنج باشد. 

بررسی کارایی بروکر های فارکس

سرعت اجرای معاملات: بررسی های دقیقی  روی سرور های بروکر ، پینگ و زمان اجرای معاملات در ایران انجام می دهیم

میزان اسپرد: همانطور که گفتیم هر حساب معاملاتی ویژگی های خود را دارد یکی از این ویژگی ها اسپرد است هر چه اسپرد کمتر باشد برای تریدر خصوصا برای اسکلپ کردن و اسکلپر ها مطلوب تر  است پس در رتبه بندی ما تاثیر بالایی دارد.

میزان کمیسیون: کمیسیون مانند اسپرد از اهمیت بالایی برخوردار است هر چه کمیسون کمتر باشد برای تریدر مطلوب تر می باشد.

برترین بروکر های فارکس فعال در ایران

 و در نهایت نتایج بررسی های دقیقی که از بهترین بروکر های فارکس داشتیم به صورت زیر می باشد و در ادامه میتوانید جزئیات امتیاز دهی تک به تک موارد را ملاحظه بفرمایید.

۴.۵/۵