میهن تریدر

برای ثبت گام تیک جدید لازم است ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

AD
فارکس آلپاری فارکس آلپاری

گام تیک میهن تریدر

گام تیک ابزاری جدید از میهن تریدر می باشد و کاربرد زیادی برای یک معامله گر منظم با برنامه ریزی خواهد داشت ، این ابزار را می توان یک ابزار روانشناسی و مدیریت سرمایه ای نامید ، با استفاده از ابزار گام تیک می توانید ساختار ذهن خود را منظم نموده تا بتوانید به صورت عملی به سود مرکب دست پیدا کنید ، اما چگونه؟ احتمالا شما از ابزار سود مرکب میهن تریدر استفاده نموده اید و می دانید که سود مرکب چقدر می تواند دنیای معامله گردی شما را متحول کند ، این ابزار که کاملا رایگان در اختیار کاربران میهن تریدر قرار گرفته است با استفاده از سود مرکب و تیک زدن گام ها تا انتها به شما کمک می کند تا در مسیر پیشرفت قرار بگیرید ، در ادامه به ما همراه باشید.

 

سود مرکب با گام تیک میهن تریدر

ابزار سود مرکب میهن تریدر این امکان را برای شما فراهم می کند که پیشرفت هر گام خود را در یک جدول مشاهده کنید حالا این امکان برای شما فراهم شده است که جدول سود مرکب را ذخیره نموده و تک به تک گاه ها را تیک بزنید و روز به روز پیشرفت مرکب خود را مدیریت کنید.

 

تاثیر روانشناسی گام تیک 

ذهن انسان بسیار پیچیده است وقتی شما قصد دارید از سود مرکب استفاده کنید تا زمانی که یک نظم و دسیپلین برای پیشبرد اهداف خود نداشته باشید نمی توانید به سود مرکب دست پیدا کنید ابزار گام تیک این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با تمرکز روی تک تک گام های مرکب خود تسلط داشته و طمع و ترس های خود را کنترل کنید.

بزودی فیلم آموزشی این ابزار اضافه خواهد شد...